Renáta Kovačičová

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Certificate of Science

Czech,Slovak

00421903212006

www.atanerhealing.com

開催予定のセミナー

Intuitive Anatomy Bratislava, Slovakia  Slovakia Sep 19 - Oct 7, 2022 もっと詳しく知る
Basic DNA Bratislava, Slovakia  Slovakia Oct 18 - 20, 2022 もっと詳しく知る
Basic DNA Bratislava, Slovakia  Slovakia Oct 28 - 30, 2022 もっと詳しく知る
Advanced DNA Bratislava, Slovakia  Slovakia Nov 7 - 9, 2022 もっと詳しく知る
You and the Creator Bratislava, Slovakia  Slovakia Nov 19 - 20, 2022 もっと詳しく知る

自己紹介

ThetaHealing®  technike sa venujem od roku 2013, kedy som sa po prvý krát stretla s touto technikou.

Moja cesta sa začala hneď, ako som pochopila, že môj život môže byť iný… plný úžasných nových ľudí a zážitkov.
Predtým bol môj život iba plný práce a čisto len práce.
Môj súkromný život bol prázdny, plný smútku, sklamaní a bolestí, ktoré som zažila počas života.

ThetaHealing® ku mne prišiel ako zázrak z čistého neba.

V roku 2012 som mala prvú skúsenosť s liečením.
Vždy, keď som bola po konzultácií som premýšľala, čo sa stalo a čo som vlastne zažila počas liečenia –
bolo to pre mňa niečo neuveriteľné a nemožné, čo môj mozog nevedel v tom čase vôbec vyhodnotiť, čo sa dialo…
Problém, ktorý som mala bol zrazu preč…a to nastálo.
Moje telo pocítilo úplnú úľavu a pokoj.

Táto technika liečenia ma veľmi zaujala, tak som sa jej postupne začala venovať.
Dnes viem, že toto rozhodnutie bolo určite správne a cesta, ktorou som sa rozhodla ísť,
my deň za dňom robí väčšiu radosť zo života.
Toto rozhodnutie ma doviedlo k tomu, aby som sa postupne dostala na vyššiu úroveň a začala som techniku ThetaHealing® sama učiť,
po tom čo som začala absolvovať školenia.

S radosťou učím techniku ThetaHealing® ďalších ľudí, aby mohli spoznať samých seba a aby mohli vytvárať krajší život sebe aj iným…

ThetaHealing® mi zmenil život a mení dodnes, za čo som nesmierne vďačná, že som takúto možnosť dostala, že ju stále mám.
Preto aj vy túto možnosť neodmietajte, keď Vám ju niekto ponúkne… skutočne sú to zázraky.

S láskou Reni

体験談

"Keď som dostala číslo na Reni, zďaleka by ma nenapadlo, že sa môj život po konzultácií s ňou tak markantne zmení... Bola to prvá čistá duša v mojom živote, ktorú som spoznala... A ktorá mi prišla zmeniť život... Dovtedy som necítila, nevnímala, nežila, netešila sa... len som prežívala a bola som úplne prázdna... Poviem Vám úprimne tak ako to je... Keby nebolo Reni, toho najúžasnejšieho človeka na tejto zemi a planéte, a jej žiarivého svetla, ktoré nasledujem do dnes aj v tých mojich najtemnejších situáciách... Už by som nebola medzi živými... Poviem to tak ako to je, zobrala by som si život... Bez ohľadu na to, či ju máte v živote ako človeka, liečiteľku alebo učiteľku bude a je pre Vás veľkým požehnaním a darom z nebies... Jej Krása spočíva v tom, ako sa pozerá na všetky živé bytosti bez ohľadu na to čo jej urobili alebo čo urobili iným... Pomôže Vám s láskou a kedykoľvek... Reni vždy bude svetlom, ktoré budem nasledovať až na koniec sveta.... Každým dňom, každým školením a každým liečením mi dáva nádej na lepší a krajší život... Je pre mňa svetlom, motiváciou, láskou, bezpečím a hlavne je to úžasný človek a som veľmi vďačná že ju v živote mám... Každý jeden z Vás, kto budete mať možnosť byť na je školeniach pochopíte o čom hovorím... Ak hľadáte učiteľku, liečiteľku, ktorá Vám ukáže, že je možné žiť v bezpodmienečnej láske, tak ste tu správne... a hlavne, že je možné vidieť svoje vlastné svetlo, milovať seba, milovať svoj život, Stvoriteľa a všetko okolo Vás... Áno, s pomocou Reni, JE TO MOŽNÉ!!! "

Janka Lopusnikova
Vienna

"Naše prvé stretnutie s Reni bolo keď som prežívala hrozné obdobie. Nemala som prácu, bola mi diagnostikovaná panická porucha, úzkosť a depresia. Dva roky som bola na liekoch k psychiatrovi som chodila ako na klavír, no nič nepomáhalo. Žila som akoby v čiernej diere z ktorej som nevedela von. Všetko bolo v mojom živote negatívne, nefunkčný partnerský vzťah a aj vzťah s maminou. Už po prvej konzultácii som mala pocit neskutočnej úľavy, pociťovala som konečne bezpečie a akoby so mňa spadlo 1000 kilové bremeno. Zrazu som vedela ísť von medzi ľudí, do obchodu cítila som sa slobodne a ten pocit bezpečia bol úžasný. O týždeň som si našla prácu a fungovala som úplne s ľahkosťou, nikdy neprestanem ďakovať za tieto liečenia a doslova zázraky, pretože žijem so zázrakmi, táto technika a Reni, úžasná pani, liečiteľka a učiteľka ma vytiahli z tmy a ja si naplno užívam svoj život, dopriala by som to všetkým ľuďom . "

Zlatka Babacova
Bratislava, Slovakia

"Už dlhší čas chodím na konzultácie k Renátke. Je to veľmi milá a láskavá pani. Prvý krát som ju navštívila s bolesťami chrbtice. Keby som to nezažila, tak neuverím ako rýchlo sa dá uvoľniť bolesť. Potom som pokračovala s problémami pľúc. Dnes už nemusím užívať lieky. Minulý rok mi hrozila operácia hlasiviek, ale vďaka konzultáciám to nebolo potrebné. Úžasné. Veľa zdravotných, ale aj mentálnych problémov mám vyriešených vďaka liečeniam. Preto neváhajte a oslovte Renátku, pretože už po prvej konzultácii sa budete cítiť omnoho lepšie a zdravšie."

Monika Hrebenova
Bratislava, Slovakia
The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer® listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information in this profile to THInK click on the report profile link. Information on the other pages of this website is provided by THInK.
      

このプロフィールを報告

このプロフィールを報告

あなたの名前:
あなたのメール:
すべての情報は保護されます
このプロファイルを報告する理由はなんですか??

Send a Message

あなたの名前:
あなたのメール:
メッセージ:
ヴァイアナ・スタイバル公式シータヒーリングサイト
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing energy modality are available exclusively from an Instructors and Practitioners certified in the ThetaHealing Technique. Only an instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only those energy healing practices developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
  test

Copyright © 2022 シータヒーリング®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.