Martina Smíšková

An Independent Certified Practitioner, Instructor, Master, Certificate of Science

English,Czech

+420 723 558 210

http://www.thetadivine.cz

自己紹介

S energií bezpodmínečné lásky jsem se setkala již před dávnou, dávnou dobou. Vnímám, že si nyní pouze vzpomínám na vše, co nám propojení s touto energií může přínést, od hojnosti k radosti, zdraví a laskavosti..… V hloubi duše vím, že je toho mnohem více.

Na semináři ve Švýcarsku jsem poznala zakladatelku THETAHEALING® Viannu Stibal. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek. V tu chvíli jsem věděla, že je nejenom mým posláním učit o květech, ale také o energii, se kterou THETAHEALING® pracuje. V minulosti jsem měla obdobný prožitek při setkání s panem Whitem, objevitelem australských květových esencí.

Práce s klienty mě hluboce naplňuje. Je úžasné vidět, jak se lidé po seminářích a terapiích transformují. Vidina pozitivních změn života na planetě Zemi je pro mě neuvěřitelnou motivací.

S láskou:),

Martina Smíšková

追加の資格情報

Lektorka Australských květových esencí
Distribuce Australských květových esencí pro ČR a Slovensko
www.australskaterapie.cz

体験談

The information displayed on this ThetaHealing profile is provided by the ThetaHealer® listed above. They are responsible for the information displayed. If you would like to report the information in this profile to THInK click on the report profile link. Information on the other pages of this website is provided by THInK.
      

このプロフィールを報告

このプロフィールを報告

あなたの名前:
あなたのメール:
すべての情報は保護されます
このプロファイルを報告する理由はなんですか??

Send a Message

あなたの名前:
あなたのメール:
メッセージ:
ヴァイアナ・スタイバル公式シータヒーリングサイト
       
THETAHEALING, THETAHEALER, the THETA HEALING shield logo and THInK/THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE are registered trademarks. Seminars and sessions in the ThetaHealing energy modality are available exclusively from an Instructors and Practitioners certified in the ThetaHealing Technique. Only an instructor or Practitioner who has been certified by THInK is entitled to be called a ThetaHealer. Only those energy healing practices developed and approved by Vianna and THInK can be called ThetaHealing.
  test

Copyright © 2022 シータヒーリング®


No portion of information in this website may be reproduced or distributed in any form without prior permission from the author which may be solicited upon request. All rights reserved.